Графік роботи:

Пн-Сб 9-00 - 18-00

0
Мій кошик

Версія-Люкс

Фільтр
Розділ
Іконки
Ціна, грн
Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Версія-Люкс - український виробник систем димоходів та димовідведення з нержавіючої сталі, що працює понад 20 років на ринку модульних димоходів, має міжнародний сертифікат якості продукції ISO-9001:2015 та відповідає українським стандартам відповідності.

Виробник Версія-Люкс це:

- Виробництво продукції з високоякісної нержавіючої сталі
- виробнича лінії, що випускають продукцію для повного складання димоходів та систем димовідведення
- продукція для приватних володінь та промислових підприємств
- виробничі потужності та великі складські приміщення (20 тис. м2) компанії Версія-Люкс, що забезпечують постійний та повний асортимент продукції
- виробництво продукції на сучасному, високотехнологічному обладнанні кваліфікованими фахівцями, які регулярно проходять курси підвищення кваліфікації.
- Унікальне лазерне зварювання, що застосовується на виробництві з 2018 року дозволяє випускати продукцію з практично безшовним стиком і точним калібруванням
- експорт продукції до Європейських країн (Румунія, Німеччина, Молдова, Бельгія)
- грамотний менеджмент, лояльність до клієнтів та партнерські програми компанії Версія-Люкс, створюють та продовжують розвивати якісну дистрибуцію взаємовигідні ділові відносини у довгостроковій перспективі як в Україні, так і за її межами

Продукція компанії Версія-Люкс

- димарі та системи димовідведення
- дров'яні печі
- коаксильні системи відведення продуктів згоряння
- промислові димохідні системи діаметром понад 300 мм.

Для виробництва продукції з нержавіючої та оцинкованої сталі використовується прокат сталі завтовшки 0,5 мм, 0,8 мм, 1 мм. Компанія випускає одностінні димарі та двостінні (утеплені) або як їх називають сендвіч-димоходи з термостійкою базальтовою ізоляцією. У утеплених димарях відстань між внутрішньою і зовнішньою трубою, тобто товщина утеплювача становить не менше 50 мм., що забезпечує гідний захист димоходу від холоду і як наслідок зменшення конденсату.

Якщо вас цікавить складання димоходу в місті Харків чи Харківській області, а також суміжних з Харківською областю регіонах, звертайтесь до нас за консультацією. Ми є офіційними представниками виробника в даному регіоні і зможемо здійснити постачання труб для димоходу з найменшими витратами логістики.

Відвантаження продукції з: Київ, Харків

Наша логістика дозволяє нам робити відвантаження продукції практично до всіх куточків України, а відповідно з обласних центрів Київської і Харківської області пропонувати замовивіз. Також можлива доставка нашим транспортом до вашого населеного пункту.
 

Вгору