Доставка по Україні службами доставки

Ми надішлемо товар будь-якою зручною для Вас службою доставки. Найчастіше ми користуємось послугами таких компаній як: "Нова пошта", "Делівері". Середній термін доставки 2-3 дні.

  • «Склад-Склад» - доставка вантажу зі складу транспортної компанії до складу транспортної компанії у Вашому місті. Це найдешевший спосіб доставки. За часом він триває до 3 днів. Вам потрібно забирати товар зі складу.
  • "Склад-Двері" - доставка вантажу зі складу транспортної компанії до дверей одержувача. Додатково оплачується доставка товару зі складу транспортної компанії у Вашому місті до дверей одержувача. При оформленні менеджер магазину прорахує вартість та приблизний термін доставки.

Способи оплати:

Готівкою. Оплата готівкою можлива у м. Харків. На підтвердження оплати ми надаємо Вам товарний чек. Однак якщо Ви знаходитесь в іншому місті, Ви також маєте можливість оплатити товар готівкою компанії перевізнику за фактом прибуття.

Безготівкова. Оплата за безготівковим розрахунком здійснюється наступним способом: після оформлення замовлення менеджер магазину факсом або електронною поштою надсилає Вам рахунок-фактуру, яку Ви зможете оплатити в касі відділення будь-якого банку.

Переказ на банківську картку. Після оформлення замовлення наш менеджер повідомить Вам реквізити для переказу грошей за допомогою смс-повідомлення.

Доставка по Харкову

Вартість доставки до Харкова становить 200 гривень. Доставка здійснюється 2 рази на тиждень. Можливий також «Самовівіз» – якщо Вам зручніше забрати замовлення самому, приїжджайте до нас: вул.Скобелівська 8.