Графік роботи:

Пн-Сб 9-00 - 18-00

0
Мій кошик

Труби для димоходів та вентиляції

Фільтр
Довжина
Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Купити труби для димоходу та вентиляції з нержавіючої сталі та оцинкованого металу

Основою будь-якої вентиляційної або димохідної системи є елементи вентиляції, які складаються з:

- спеціальні вентиляційні труби діаметром від 100 мм.
- трійники та коліна, що змінюють геометрію вентиляції або димаря
- спеціальні кріпильні елементи, за допомогою яких кріпиться вся система
- ущільнювачі та інші ізоляційні матеріали, що створюють герметичність конструкції

Види димохідних та вентиляційних труб

Потрібно розуміти, що існує кілька видів вентиляційних та димохідних труб. Залежно від того, яке завдання потрібно вирішити, слід підбирати діаметр труби, матеріал з якого вона зроблена і висоту каналу, щоб забезпечити правильний відтік повітря.
Наприклад, якщо потрібно створити внутрішньобудинкову вентиляційну шахту, можна використовувати матеріали труб з пластику, гофри або оцинкованого заліза. За відсутності гарячих потоків газу та агресивного впливу навколишнього середовища конструкція димохідної системи може бути виконана з цих матеріалів. Зазвичай ці варіанти конструкцій вирішують звичайні домогосподарські завдання:

- кухонна витяжка
- вентиляція приміщень
- вентиляція складу та інших приміщень

Підбір труби для димоходу

Справа зовсім по-іншому, якщо потрібно вирішити питання з відпливом гарячих потоків при згорянні природного газу або твердопаливних елементів в опалювальному котлі, печі або іншому обладнанні, що передбачає викид залишків згоряння в зовнішнє середовище. Як правило, температура викиду гарячих газів з опалювальних систем вище 150 градусів, а це означає, що ні про який пластик або інші не стійкі до високих температур матеріалів мова не може йти. Виконати відтік гарячих газів може лише димохід із металу. Метал може бути будь-яким, але є важливі параметри, на які потрібно звернути увагу, а саме:

- Товщина металу
- Вид металу
- Діаметр труби
- Висота конструкції

Загальні правила за цими параметрами такі. Для відведення газів із котлів та печей, що працюють на природному газі, товщина металу може бути 0,5 міліметрів. Для відведення газів з котлів і печей, що працюють на твердопаливних елементах, товщина металу повинна бути вище 0,5 міліметрів, тобто 0,8-1 міліметрів.

Наступне важливе питання, що впливає на ціну окремих елементів конструкції загалом – вид металу з якого буде зібрано димар. Найкращий варіант - нержавіюча сталь. Не схильна до корозії, іржавіння, не вимагає фарбування, естетично виглядає і т.д. Більше економний варіант оцинкована сталь. І той і інший димар прослужить довго, але естетика на стороні димаря з нержавіючої сталі. Він не тільки не зіпсує зовнішній вигляд будівлі (адже більша його частина буде зовні), але й навіть додасть елегантності та краси.

Діаметр труби слід підбирати під конкретний опалювальний прилад. Зазвичай виробник вказує у документації діаметр вихідного отвору під викиди диму чи газу. Для переходу з котла в димар може знадобитися перехідник. Це також потрібно враховувати при покупці комплекту для збирання димоходу.

І останнє – висота конструкції. За ідеальними параметрами висота димаря має бути не менше п'яти метрів і перевищувати покрівлю будівлі щонайменше на 0,5 метра. Але це стосується опалювальних систем димоходів. Зрозуміло, якщо ви збираєте вентиляцію з підвалу гаража і виводите на дах, то малоймовірне подолання висоти в 5 метрів. У найкращому разі 3-3,5 метри. Але для звичайної вентиляції цього буде достатньо.

Не забувайте також про належне кріплення всієї конструкції за допомогою хомутів, кронштейнів, розвантажень. Чим краще ви закріпите димохід, тим більша ймовірність, що він вам прослужить довго і надійно, а ви не витрачатимете час перед кожним опалювальним сезоном на приведення димоходу в експлуатований стан.

Якщо вам потрібно купити і зібрати димар, а ви не можете з вибором, напишіть або зателефонуйте нам за контактами вказаними на сайті. Наші консультанти дадуть відповідь на всі ваші запитання і підберуть оптимальний варіант.

Вгору